Akcja: Znicz!

W najbliższą sobotę o godzinie 10:30 w Pruszkowie na podopiecznych trenera Chrobaka czeka pierwszy mecz kontrolny podczas obecnego okresu przygotowawczego.

Przeciwnik od razu na start, niezwykle wymagający. Zmierzymy się bowiem z 2-ligowym miejscowym Zniczem. Miejski Klub Sportowy to 9 zespół 2 ligi. Początek tego sezonu Żółto-Czerwoni mieli wyśmienity. Po kilku kolejkach ligowych zajmowali nawet pozycję lidera. Potrafili wygrywać potyczki ligowe z takimi przeciwnikami jak GKS Katowice ( i to dwukrotnie! ) czy Resovie Rzeszów. W składzie Pruszkowian występuje także kilku zawodników którzy w swojej karierze reprezentowali też kluby ekstraklasy rozgrywając w nich kilkanaście/kilkadziesiąt spotkań.

Na pewno starcie z takim rywalem to niezwykła okazja zaprezentowania swoich umiejętności i pomimo iż będzie to tylko mecz towarzyski to na pewno nasi gracze będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony przed jakby nie patrzeć nowym trenerem.

Wszystkich dysponujących czasem serdecznie zapraszamy w sobotę do Pruszkowa na mecz ze Zniczem przy ulicy Bohaterów Warszawy.