AP Żyrardów sprawdzi rezerwy!

Serdecznie zapraszamy na godzinę 12:00 kiedy to o kolejne ligowe punkty powalczą nasze rezerwy! Tym razem przyjdzie nam się zmierzyć przed własną publicznością z AP Żyrardów!

Nasz przeciwnik to obecny wicelider tabeli ligi okręgowej który w razie zwycięstwa awansuje na pierwsze miejsce które na koniec sezonu da bezpośredni awans do IV ligi. W dotychczas rozegranych 26 spotkaniach Żyrardowianie wywalczyli 64 punkty na które złożyło się 20 zwycięstw, 4 remisy i 2 porażki. Bilans bramkowy 86 goli strzelonych i 35 straconych. W ostatnim meczu AP zremisował 3-3 z LKS-em Chlebnia.

Nasza Pogoń po ostatnim remisie 2-2 z GROM-em Warszawa obecnie plasuje się na 12 miejscu w tabeli. Jesteśmy coraz to bliżej osiągnięcia zamierzonego celu jakim jest utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej. Zwycięstwo z AP Żyrardów znacznie by nas do tego przybliżyło. Jednak zdajemy sobie sprawę że o to rozstrzygnięcie będzie bardzo ciężko. Wierzymy i mamy nadzieję że nasze rezerwy już nie raz pokazujące że potrafią grać i wygrywać z teoretycznie silniejszymi rywalami dzisiaj sprawią miłą niespodziankę swoim kibicom!

Zapraszamy!!!