Bolesna lekcja…

Orzeł Baniocha w dzisiejszym meczu w ramach ligi okręgowej pewnie oraz w pełni zasłużenie pokonał 7-0 rezerwy naszej Pogoni.

Przed meczem mieliśmy nadzieję że w starciu z wiceliderem tabeli pokażemy się z dobrej strony czym zaskoczymy wyżej notowanego rywala.

Niestety tak naprawdę mecz zanim się na dobre zaczął, bardzo szybko się zakończył. I nie chodzi o jakieś niespodziewane zjawiska które spowodowały iż sędzia musiał zakończyć przedwcześnie mecz ale o sytuacje które miały miejsce na boisku. Już po 4 minutach przegrywaliśmy 0-2 co spowodowało iż nasz pomysł na grę z tym rywalem legł w gruzach.

Następne minuty to tylko potwierdzenie dominacji gości którzy zdobywali bramki z niezwykłą łatwością i lekkością. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-7 i na tym zakończymy nasz komentarz odnośnie tego spotkania.

Patrzymy dalej w przyszłość i na następne mecze które rozegram dopiero w przyszłym roku. Rundę jesienną kończymy ostatecznie na 9 miejscu w lidze okręgowej. Na szersze podsumowanie rundy przyjdzie jeszcze czas.

Pogoń II Grodzisk – Orzeł Baniocha 0-7

Skład Pogoni: Dworak, Jaroń P ( ’45 Ciupa ), Sidor, Nowak ( ’85 Grygiel ), Łoś ( ’45 Jabłoński ), Leszczyński, Przyżycki Kamil ( ’81 Przyżycki Kacper ), Wojacik, Czechowski, Skorupa, Łabęda