W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 w Grodzisku podopieczni trenera Krzysztofa Chrobaka w ramach 2 kolejki eWinner 2 ligi zmierzą się z jednym z faworytów do jej wygrania, rzeszowską Stalą.

Spotkanie to będzie historycznym, pierwszym ligowym meczem rozgrywanym na szczeblu centralnym na naszym stadionie. Na pewno przy Al. Mokronoskich będziemy świadkami wielkiego święta piłki nożnej, jednak rywal z którym przyjdzie nam się zmierzyć, będzie tym, używając terminologii bokserskiej zaliczanym zdecydowanie do kategorii ciężkiej.

fot. Marcin Gołębiewski

Stal Rzeszów rozgrywki rozpoczęła w iście imponującym stylu. Na inaugurację rozgrywek pokonała 5-1 Garbarnię Kraków. A 4 sierpnia, w rundzie wstępnej rozgrywek o Puchar Polski poradziła sobie bez problemu z Bytovią Bytów wygrywając 4-1. W kadrze zespołu z Rzeszowa dostrzec możemy także kilku piłkarzy którzy na koncie mają występy w Ekstraklasie. Przecież jeszcze w zeszłym sezonie Andreja Prokić biegał po jej boiskach w barwach Stali Mielec.

Dlaczego jednak w takim meczu kopciuszek nie mógłby pokonać przysłowiowego Goliata? Tym bardziej że w pierwszym meczu pokonaliśmy 2-0 Sokoła Ostródę. Ktoś by powiedział, że drużyna z Ostródy to według bukmacherów jeden z kandydatów do spadku z ligi, pamiętać jednak należy że na nas też ciążyła presja występu w pierwszym meczu w nowej lidze, z nowym rywalem, z nowymi oczekiwaniami kibiców i sympatyków grodziskiej Pogoni. Teraz wierzymy i mamy nadzieję, że mając „ten pierwszy raz” za sobą będzie nam grało się swobodniej, tym bardziej że nasi zawodnicy na pewno będą mogli liczyć na pomoc 12nastego zawodnika, jakim niewątpliwie w tym spotkaniu będziecie Wy – kibice! Liczymy, że w sobotę każdy z Was przybędzie na nasz stadion i od samego początku nie będzie żałował swojego gardła! Razem wspierajmy Pogoń, razem pokażmy jak pięknie potrafimy dopingować z trybun! Do boju Pogoń!

Kibicu, nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń! #RazemTworzymyHistorię

[Harmonogram sprzedaży biletów]

Podczas meczu ze Stalą dla kibiców będzie dostępne stoisko z gadżetami oraz karnetami.

Ponadto podczas meczu kibice obu drużyn będą mogli korzystać z punktów gastronomicznych.