Celem – zwycięstwo!

W najbliższą sobotę o godzinie 14:00 gościć w Grodzisku będziemy kolejnego ligowego rywala którym tym razem będzie KS Wasilków.

Spotkanie z drużyną z Województwa podlaskiego będzie jednym z nielicznym kiedy to za faworyta będzie uważana nasza Pogoń. Niewątpliwie zbliżający się mecz to spotkanie z cyklu tych za „6 punktów”

Pomimo iż za zwycięstwo możemy otrzymać maksymalnie 3 to wygrana w takim meczu pozwoliłaby nie tylko z dużym prawdopodobieństwem uciec ze strefy spadkowej ale dodatkowo odskoczyć rywalowi który tak jak i My walczy obecnie rozpaczliwie o każdy ligowy punkt.

KS Wasilków podobnie jak i nasza Pogoń to obecny beniaminek 3 ligi. Jednak podobnie jak i My przeżywa więcej rozczarowań niż tych pozytywnych chwil. KS w rozegranych 12 spotkaniach wywalczył zaledwie 6 punktów na które złożyły się 2 zwycięstwa i aż 10 porażek. Wasilków zdobył 8 bramek tracąc przy tym ich aż 27. W ostatnim meczu nasz sobotni rywal przegrał 1-2 z Olimpią Zambrów.

Nasza Pogoń w ostatnim meczu wysoko i pewnie pokonała Lechię Tomaszów Mazowiecki. Mamy nadzieję iż to zwycięstwo nie było tylko jednorazowym zrywem ale zapowiedzią lepszych czasów.

Na pewno stać nas na zwycięstwo z KS-em Wasilków ale musimy zachować spokój, koncentrację i wiarę w to że na boisku pokażemy atuty i uwidocznimy nasze mocne strony takiej jak widzieliśmy chociażby w Tomaszowie Mazowieckim. Dlatego też liczymy że w takim spotkaniu o korzystny końcowy wynik wspomogą naszych piłkarzy kibice Grodziskiej Pogoni!

Liczymy na Wasze wsparcie! Ponownie zapełnijmy nasz stadion, nasz wspólny dom!

Z meczu będzie przeprowadzona relacja tekstowa live.

Kibicu, nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!!!