Co w Huraganie piszczy?

W najbliższą sobotę w Wołominie czeka nas pierwszy, niezwykle ważny mecz. Otóż tego dnia o godzinie 18:00 nasza Pogoń rozpocznie walkę w barażach o 3 ligę. Jak wiemy zagramy z miejscowym Huraganem. Co możemy więcej powiedzieć o tym przeciwniku?

To zwycięzca IV ligi grupy północnej. W 30 rozegranych spotkaniach Huragan wywalczył 67 punktów na które złożyło się 21 zwycięstw, 4 remisy i 5 porażek. Bilans bramkowy zawodników z Wołomina to 77 goli strzelonych i 35 straconych.

Najwyższe zwycięstwo Huragan odniósł w 5 kolejce kiedy to pokonał 6-0 Drukarza Warszawa. Podopieczni trenera Sergiusza Wiechowskiego smak 3 ligi już poznali. Występowali w niej w sezonie 2016/2017.

Najlepszym strzelcem zespołu w sezonie 2018/2019 został doświadczony Marcin Figiel który zdobył 18 bramek. Ten zawodnik w przeszłości występował na poziomie 1 ligi chociażby w Odrze Wodzisław czy Dolcanie Ząbki.

Najlepszym asystentem zespołu naszego sobotniego przeciwnika został Mariusz Marczak który przed sezonem wzmocnił Huragan przychodząc z zespołu Polonii Warszawa. W przeszłości wystąpił w 11 spotkaniach na poziomie ekstraklasy w barwach Jagiellonii Białystok.

Jak widać zmierzymy się z zespołem w których nie brakuje graczy doświadczonych, którzy występowali w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wymieniliśmy już o dwóch ale warto jeszcze wspomnieć o kolejnym znanym z Polskich boisk zawodniku a mianowicie o Piotrku Petaszu który w barwach Zawiszy Bydgoszcz zaliczył 27 występów w ekstraklasie zdobywając przy tym 3 bramki.

Na pewno czeka nas ciężkie zadanie ale wierzymy że nasz zespół w którym nie brakuje zarówno doświadczenia jak i młodzieńczej fantazji okaże się lepszy w sobotnim starciu a we wtorek podczas rewanżu potwierdzi tylko swoją wyższość nad przeciwnikiem!

A Ty kibicu, jaki przewidujesz wynik sobotniej potyczki?

Do zobaczenia w sobotę! Bądźmy tam wszyscy RAZEM!!!

Kto wygra mecz???!!!