Czarne Koszule na drodze Pogoni!!!

Już jutro, w sobotę o godzinie 15:00 przy Al. Mokronoskich 4 podopieczni trenera Chrobaka zagrają mecz 19 kolejki 3 ligi przeciwko warszawskiej Polonii.

Inaugurację piłkarskiej „wiosny” mieliśmy niespełna 2 tygodnie temu kiedy to w zaległym meczu pokonaliśmy 2-1 Błoniankę Błonie. Od jutra jednak zaczynamy już nowy etap. Zagramy z czołową drużyną naszej ligi, która przez wielu obserwatorów była stawiana w roli jednego z faworytów do wygrania ligi i awansu na wyższy szczebel rozgrywkowy.

Mowa oczywiście o Polonii Warszawa która w chwili obecnej jest trzecia siłą naszej grupy 3 ligi. Dorobek podopiecznych trenera Wojciecha Szymanka to 34 punkty zdobyte w 18 spotkaniach. Na zdobycz punktową stołecznej drużyny złożyło się 10 zwycięstw, 4 remisy oraz 4 porażki. Bilans bramkowy naszych, jutrzejszych gości to 32 gole strzelone oraz 18 straconych.

Nasza drużyna to obecny lider 3 ligi. Mamy na swoim koncie 42 punkty na które złożyło się 14 zwycięstw, ponieśliśmy przy tym 4 porażki.

Potyczki z Polonią Warszawa zawsze obfitują w wiele emocji sportowych. Dodatkowo ta drużyna jest doskonale znana wielu osobom związanym obecnie z naszym klubem. Mowa oczywiście o trenerze Chrobaku który do niedawna był trenerem „Czarnych Koszul” ale także o kilku zawodnikach Pogoni którzy występowali w zespole z Warszawy. A lista graczy jest długa, chociażby: Damian Jaroń, Sebastian Przyrowski, Andrzej Krajewski, Michał Strzałkowski, Eryk Rakowski, Piotrek Maślanka, Rafał Zembrowski

Dla naszej drużyny to kolejny mecz, do którego przystępujemy z pozycji lidera. Cel główny jakim był dla nas awans do czołowej ósemki został spełniony. Teraz pozostaje nam walczyć o coś extra. A my wiemy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Tak więc… do boju czerwono-biali!

Jutro jesteśmy z Wami, fakt wirtualnie z wiadomych przyczyn ( Covid-19 ) ale sercem i oczami przed ekranami monitorów!

Z meczu przeprowadzona zostanie dla Państwa transmisja na żywo z komentarzem. Zapraszamy na bezpłatną transmisję meczu na naszym kanale YouTube PogońGrodziskTV.

Liczymy na Waszą liczną, wirtualną obecność!

Kto wygra mecz???!!!