Czarne Koszule sprawdzą Pogoń!

Już jutro, w piątek o godzinie 19:00 w Warszawie przy ulicy Konwiktorskiej nasza Pogoń zmierzy się z miejscową Polonią.

Czy piątek trzynastego okaże się pechowy dla podopiecznych trenera Moskala? A może wręcz przeciwnie, w tym dniu zdobędziemy tak ważne dla nas punkty. Punkty, które pozwoliłyby złapać oddech w sytuacji gdzie obecnie zaczyna nam brakować tchu, a dokładniej brak jest nam punktów które pozwoliłyby z większym spokojem patrzeć na przyszłość.

A zadanie które nas czeka będzie bardzo ciężkim do zdania egzaminem. Polonia w ostatniej kolejce pokonała 2-1 Olimpię Zambrów. Zwycięstwo pozwoliło podopiecznych trenera Chrobaka którego przy tej okazji serdecznie pozdrawiamy awansować na 11 miejsce w tabeli. W dotychczas rozegranych 7 spotkaniach Czarne Koszule wywalczyły 8 punktów na które złożyły się 2 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki. Bilans bramkowy jutrzejszych gospodarzy to 7 goli strzelonych i 11 straconych.

My jak wiemy, ostatniego starcia do udanych nie zaliczymy. Przegraliśmy 0-2 z Radomską Bronią i w tabeli zajmujemy obecnie przedostatnie miejsce…

Faworytem najbliższego spotkania na pewno nie jesteśmy. Może taka rola będzie dla nas korzystniejsza. Polonia wygrać w teorii powinna, My możemy zagrać na większym luzie choć…trzeba pamiętać że presja związana ze zdobywaniem przez nas punktów wcale do kategorii luzu zaliczyć nie można. Wierzymy że pokażemy dobry, efektowny ale od tera oprócz wspomnianej efektywności zaprezentujemy także efektywny futbol którego zwieńczeniem po 90 minutach będzie zdobycz punktowa. Jaka? Najlepiej pełna pula! Dlatego jedziemy walczyć o 3 punkty!

Jesteśmy z Wami, hej Pogoń jesteśmy z Wami! A Wy?!

Kibicu, nie siedź w domu, jedź na Pogoń!