Czas na Broń!

Wielkimi krokami zbliża się mecz podopiecznych trenera Moskala. W sobotę o godzinie 15:30 przy Al. Mokronoskich zmierzymy się z Bronią Radom!

Z najbliższym naszym rywalem mieliśmy już okazję wiele razy się mierzyć. Spotkania te, zapamiętaliśmy jako niezwykle zacięte i ciężkie a o punkty w nich było bardzo trudno. W meczach tych nie brakowało sportowych emocji na które liczymy także w dniu jutrzejszym.

Broń Radom obecnie zajmuje 11 miejsce w tabeli. W dotychczas rozegranych 5 spotkaniach zawodnicy Broni wywalczyli 7 punktów na które złożyły się 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Bilans bramkowy: 5 goli strzelonych i 7 straconych. W ostatnim meczu nasz jutrzejszy przeciwnik pokonał 1-0 KS Wasilków.

Nasza Pogoń w ostatniej kolejce przełamała fatalną passę 5 kolejnych porażek. Pokonaliśmy po dobrym meczu 3-1 RKS Radomsko. To miejmy nadzieję, zwiastuje zwyżkę naszej formy której efekt zobaczymy w dniu jutrzejszym. Na pewno stać nas na dobrą i efektywną grę. Ciężar zdobycia pierwszych punktów już za nami. Teraz musi być tylko lepiej! Wierzymy wszyscy w nasz zespół a jutro go mocno wspieramy w drodze po kolejny triumf! O niego będzie na pewno łatwiej z Państwa pomocą i wsparciem! Dlatego jutro każdy prawdziwy kibic Grodziskiej Pogoni dopinguje nasz GKS!

Czy możemy na Was liczyć?

Z meczu będzie przeprowadzona relacja tekstowa live.

Kibicu, nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!