Czas na derby!!!

Podopiecznych trenera Macieja Przybylskiego czeka jutro niezwykle ważny ale i prestiżowy mecz. O godzinie 11:00 na Chlebni nasze rezerwy zmierzą się z miejscowym Ludowym Klubem Sportowym. A więc, czas na derby!

Zawsze spotkania z sąsiadami za miedzy dostarczają mnóstwo emocji sportowych. Każdy z zawodników w takich meczach daje nie „tylko” 100% swoich umiejętności ale co najmniej kilka procent ich więcej. Powiedzenie „gryźć trawę” w takich meczach nabiera dodatkowego znaczenia. Każda z drużyn przecież chce na te kilka miesięcy móc powiedzieć że to ona jest lepsza w powiecie. I tak…do następnego meczu:)

Oczywiście warto też nadmienić że w tych spotkaniach pomimo walki zawsze panuje zdrowa, sportowa atmosfera bo trzeba pamiętać że wielu zawodników przywdziewało barwy czy to Pogoni czy Chlebni. Zatem, jutro o godzinie 11:00 stawiamy się na Chlebni dopingując i wspierając naszą drużynę w walce o 3 ligowe punkty!

LKS Chlebnia w tabeli ligi okręgowej zajmuje obecnie 5 miejsce. W 6 spotkaniach LKS 4 razy wygrywał a 2 razy swoje spotkania przegrał. W ostatniej kolejce niespodziewanie zawodnicy z Chlebni przegrali w Nadarzynie z miejscowym GLKS-em 2-3.

Rezerwy Pogoni pokonały natomiast 6-1 Passovie Pass. W tabeli zajmujemy 4 miejsce z dorobkiem 13 punktów zdobytych w 6 spotkaniach. Bilans bramkowy młodych graczy Pogoni to 18 goli strzelonych i 7 straconych.

Serdecznie zapraszamy na jutrzejsze spotkanie!