Czas na derby!

W najbliższa sobotę o godzinie 11:00 na Chlebni nasze rezerwy zagrają z miejscowym LKS-em.

To spotkanie w teorii jest zwykłem meczem 13 kolejki ligi okręgowej. W praktyce wiemy że takie starcia mają dodatkowy „smaczek” bo zawsze fajnie jest wygrać z rywalem za miedzy. Trzeba jednak pamiętać i przypominać że pomimo faktu iż w tych starciach nigdy nie brakuje boiskowej walki i niesłychanego zaangażowania to zawsze jest to walka w ramach zasad fair play. I liczymy że w sobotę będzie podobnie.

Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Nasze rezerwy to obecny wicelider który zachwyca swoją grą i wynikami. LKS Chlebnia przeplata dobre występy nieco słabszymi i sami jesteśmy ciekawi jaki zespół gospodarzy zobaczymy w najbliższą sobotę. LKS po 12 rozegranych spotkaniach ma 19 punktów na swoim koncie. To z kolei pozwala im zajmować obecnie 9 miejsce w ligowej tabeli. Gracze Chlebni 6 razy zwyciężali, 1 raz zremisowali i ponieśli 5 porażek. Bilans bramkowy LKS-u to 19 goli strzelonych i 12 straconych. W ostatnim meczu LKS Chlebnia pokonał 3-1 rezerwy Błonianki Błonie.

Czy w sobotę nasze rezerwy ponownie wygrają? Czy ewentualna wygrana pozwoli awansować na pierwsze miejsce w tabeli? O tym wszystkim przekonamy się przychodząc na stadion w Chlebni już w najbliższą sobotę! Serdecznie zapraszamy!