Czas na Jagiellonię!!!

Już jutro, w sobotę o godzinie 15:00 w Białymstoku podopieczni trenera Chrobaka rozegrają kolejny mecz w ramach 3 ligi. Tym razem naszym przeciwnikiem będą rezerwy miejscowej Jagiellonii.

Zespół naszego najbliższego przeciwnika zajmuje 13 miejsce w tabeli 3 ligi. W dotychczas rozegranych 11 spotkaniach „Jaga” wywalczyła 15 punktów na które złożyły się 4 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki. Bilans bramkowy młodej drużyny z Białegostoku to 18 goli strzelonych i 16 straconych. W ostatnim meczu druga drużyna Jagielloni przegrała 2-3 w Błoniu z tamtejszą Błonianką.

Najlepszym strzelcem jutrzejszych gospodarzy jest Eryk Matus, autor 3 ligowych trafień.

Nasza Pogoń, lider rozgrywek w rozegranych 13 spotkaniach wywalczył 30 punktów. Dotychczas odnieśliśmy 10 zwycięstw zaś w 3 meczach schodziliśmy z boiska w roli pokonanego. Bilans bramkowy „czerwono-białych” to 29 goli strzelonych i 13 straconych. W ostatnim meczu, jak pamiętamy, pokonaliśmy 3-2 RKS Radomsko.

Najlepszymi strzelcami Grodziskiej Pogoni są Michałowie, Strzałkowski oraz Wrzesiński, obaj panowie zdobyli po 6 bramek.

Na pewno jutrzejsze spotkanie nie będzie należeć do łatwych i przyjemnych. Młoda drużyna Jagiellonii pokazywała w już tym sezonie że potrafi napsuć krwi drużynom bardziej doświadczonym a trzeba jeszcze pamiętać że w tym zespole mogą przecież występować także gracze na co dzień trenujący i grający w pierwszej drużynie która jak wiemy występuje w Polskiej ekstraklasie.

Wierzymy jednak że z ciężkiego terenu przywieziemy punkty, liczymy oczywiście że będzie to ich komplet!!!

Na Nich Pogoń!!!