Czas na Mazur!

W najbliższą sobotę o godzinie 15:30 przy Al. Mokronoskich 4 czeka nas kolejny piłkarski spektakl.

Jego autorami będą podopieczni trenera Moskala którzy gościć będą Mazur Karczew. Nasza sytuacja w tabeli jest więcej niż komfortowa. 13 punktów przewagi na 9 kolejek przed końcem to sowita zaliczka. Jednak dopóki istnieją matematyczne szanse na wyprzedzenie naszej drużyny możemy być pewni, że nikt nam nie odpuści. Poza tym każdy będzie chciał pokonać lidera bo w takich spotkaniach zwycięstwo jest sensacją zaś porażka niczym szczególnym.

Mazur z którym przyjdzie nam się zmierzyć to 7 obecnie zespół IV ligi. W dotychczas rozegranych 21 spotkaniach Karczewianie wywalczyli 35 punktów na które złożyło się 11 zwycięstw, 2 remisy oraz 8 porażek. Bilans bramkowy: 35 goli strzelonych oraz 33 stracone. W ostatnim meczu Mazur pokonał 2-1 Wilgę Garwolin.

Szanowni Państwo, sezon wkracza w decydującą fazę. Jako prawdziwi kibice Grodziskiej Pogoni nie macie innego wyjścia niż zapełnienie naszej trybuny do ostatniego miejsca! To My jesteśmy liderem ligi, to My jesteśmy blisko jej wygrania i walki w barażach o 3 ligę! To My jako jedyni zdobywamy średnio ponad 3 bramki na mecz, to My gramy efektownie i efektywnie! To My, czekamy na Ciebie!

620 – tyle krzesełek mieści się na naszym stadionie! Nie pozwólmy żeby któreś było puste w tą sobotę! Widzimy się!!!

Kibicu, nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!!!