Czas na MKS Piaseczno!

W najbliższą sobotę o godzinie 16:30 przy Al. Mokronoskich 4 w Grodzisku Mazowieckim podopieczni trenera Moskala walczyć będą o kolejne ligowe punkty. Tym razem na naszej drodze stanie zespół MKS Piaseczno.

Do końca rozgrywek ligowych pozostało zaledwie 7 kolejek. To doskonały czas aby powoli oswajać się oraz jak najlepiej przygotować zarówno mentalnie i sportowo do tego co czeka nas po zakończeniu rundy wiosennej. Bo w to, że to nasz zespół zagra w barażach chyba nikt nie wątpi.

Trzynaście punktów przewagi nad drugim w tabeli zespołem to doskonała zaliczka choć…jak głosi stare porzekadło „dopóki piłka w grze” trzeba zachować czujność. Bo to że piłka bywa nieprzewidywalna każdy z nas wie, przykładem chociażby wtorkowe i środowe odrodzenie Angielskiego Tottenhamu i Liverpoolu w Lidze Mistrzów i awans do finału tychże drużyn. Dlatego skupiamy się na najbliższym meczu kiedy to gościć będziemy MKS Piaseczno.

A drużyna naszego najbliższego rywala w tabeli 4 ligi zajmuje obecnie 6 miejsce z dorobkiem 43 punktów zdobytych w 23 spotkaniach. Bilans Piaseczna to 14 zwycięstw, 1 remis i 8 porażek. Bilans bramkowy: 54 goli strzelonych i 37 straconych. W ostatnim meczu MKS pokonał 3-2 Wilgę Garwolin.

Proszę Państwa, po raz kolejny prosimy i serdecznie zapraszamy do tego aby zapełniać nasz stadion do ostatniego miejsca. Jesteśmy coraz to bliżej powrotu na należne nam miejsce! Możemy to uzyskać tylko z Państwa pomocą!!!

Kibicu, nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!!!