Czas na Oskara!!!

Już jutro tj. w sobotę przy Al. Mokronoskich 4 czeka nas kolejny piłkarski hit. Tym razem zawita do nas Oskar Przysucha. Początek spotkania o godzinie 15:30. Szczegóły poniżej.

W pierwszym meczu rundy wiosennej rozgrywanym w Grodzisku gościliśmy Pilicę Białobrzegi. Zwycięstwo z tym rywalem pozwoliło zachować 10-cio punktową przewagę nad resztą stawki. Teraz czeka nas kolejny ciężki mecz. Tym razem zmierzymy się z trzecim w tabeli Oskarem Przysucha. Jeżeli wygramy to powiększymy przewagę nad tym rywalem a dodatkowo będziemy o kolejne spotkanie bliżej do zakończenia rozgrywek.

Jednak jak pamiętamy Oskar to drużyna której nie należy lekceważyć. W 5 kolejce w Przysusze po meczu pełnym emocji, nie tylko sportowych, wygraliśmy 2-1. Czas i teraz pokazać że jesteśmy zespołem lepszym i bardziej dojrzalszym w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła.

Oskar w 19 spotkaniach wywalczył 41 punktów na które żłożyło się 13 zwycięstw, 2 remisy i 4 porażki. Bilans bramkowy: 43 gole strzelone i 19 straconych. W ostatnim meczu Oskar pokonał 3-1 Wilgę Garwolin.

Liczymy że jutro na naszym stadionie nie zabraknie żadnego kibica Grodziskiej Pogoni. Stadion ma blisko 600 miejsc siedzących, naszą drużynę na profilu FB wspiera prawie 4000 osób więc chyba nie będzie problemem aby zapełnić trybuny do ostatniego wolnego miejsca! Widzimy się!

Kibicu nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!!!