Czas na RKS Radomsko!

Rozgrywki w 3 lidze nie zwalniają tempa. Już w najbliższą sobotę nasza Pogoń w Grodzisku o godzinie 12:00 zmierzy się z RKS-em Radomsko. Będzie to już 13-ty mecz ligowy rozgrywany przez naszą drużynę w obecnym sezonie.

Po ostatnim odniesionym zwycięstwie nad Ruchem Wysokie Mazowieckie z dużym optymizmem spoglądamy na kolejne czekające nas starcie. Patrzymy, bo nie możemy doczekać się zobaczenia w akcji ponownie podopiecznych trenera Chrobaka. W obecnym sezonie imponujemy formą i liczymy że trwać będzie ona jak najdłużej to możliwe. Pamiętamy jednak że każdy kolejny mecz to wyzwanie któremu możemy sprostać grając nie tylko z wielkim zaangażowaniem ale i z zachowaniem pełnej koncentracji.

W sobotę przeciwstawić się nam będzie próbować zespół gości RKS Radomsko. Najbliższy rywal w tabeli 3 ligi zajmuje obecnie 11 miejsce z dorobkiem 18 punktów na swoim koncie. Bilans RKS-u to 5 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki. Bilans bramkowy: 17 goli strzelonych i 18 straconych. W ostatnim meczu zawodnicy z Radomska przegrali 1-3 z Błonianką Błonie.

Nasza Pogoń, przypomnijmy, zajmuje obecnie 2 miejsce w tabeli. Mamy wywalczonych 27 punktów na które złożyło się 9 zwycięstw i 3 porażki. Bilans bramkowy: 26 goli strzelonych i zaledwie 11 straconych.

Niestety, mecz z wiadomych względów nie będzie dostępny dla publiczności. Z niego przeprowadzimy natomiast relację. Liczymy że przed monitorami swoich laptopów, telefonów będziecie trzymać kciuki za naszą drużynę. A jej samej życzymy powodzenia!

Na Nich Pogoń!!!