Czas na Świt!!!

Już jutro, w sobotę o 15:00 podopiecznych trenera Chrobaka czekać będzie kolejne niezwykle ważne i wymagające spotkanie w ramach rozgrywek 3 ligi. Tym razem przy Al. Mokronoskich 4 przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

W ostatnim czasie mierzymy się z silnymi drużynami które mają spore aspiracje do tego aby mocniej zaakcentować swoją obecność w rozgrywkach 3 ligi. Najpierw Błonianka, ostatnio Polonia Warszawa a teraz zagramy ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Każde z tych spotkań to wyzwanie choć…jak wiemy w tej lidze aby pokonać rywala nawet z odleglejszego miejsca trzeba być maksymalnie skoncentrowanym a także przez cały czas walczyć o każdą piłkę, o każdy centymetr boiska.

Nie inaczej będzie w jutrzejszym meczu. Świt, podrażniony ostatnią porażką na pewno będzie chciał pokazać że spotkanie z Błonianką było „wypadkiem przy pracy”.

Świt w dotychczas rozegranych 19 spotkaniach wywalczył 34 punkty na które złożyło się 10 zwycięstw, 4 remisy oraz 5 porażek. Bilans bramkowy: 36 bramek strzelonych i 22 stracone.

Nasza Pogoń nie zwalnia tempa. Po ostatnim zwycięstwie nad Polonią Warszawa umocniliśmy się na pozycji lidera. W rozegranych dotychczas 19 spotkaniach podopieczni trenera Chrobaka mają na swoim koncie 45 punktów na które złożyło się 15 zwycięstw i 4 porażki. Bilans bramkowy Pogoni: 45 goli strzelonych oraz 16 straconych. Najlepszym strzelcem w naszym zespole jest Michał „Strzała” Strzałkowski, autor 10 ligowych trafień.

Liczymy że Michał swoje pierwsze trafienie w rundzie wiosennej uzyska już jutro! Liczymy na naszego snajpera jak i na pozostałych zawodników Pogoni! Liczymy na dobrą grę która pozwoli uzyskać korzystny wynik!

Razem tworzymy historię, historię która piszę się na naszych oczach! Do boju Pogoń, jesteśmy z Wami, hej Pogoń jesteśmy z Wami!!!

Niestety, mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Przeprowadzona z niego natomiast będzie relacja video live.

Serdecznie zapraszamy do jej oglądania i trzymania kciuków za naszą Pogoń!!!

Kto wygra mecz???!!!