Czas na Świt!

Po ostatniej, pechowej przegranej z Sokołem Aleksandrów Łódzki udamy się do Nowego Dworu Mazowieckiego na mecz z tamtejszym Świtem.

O poprzednim spotkaniu musimy jak najszybciej zapomnieć. Bo ono, oprócz wyniku naprawdę mogło się podobać. Byliśmy zespołem który niczym nie ustępował czołowej drużynie ligi poprzedniego sezonu. To właśnie jest dobrym prognostykiem przed czekającym nas kolejnym wyzwaniem.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki z którym zmierzymy się w dniu jutrzejszym o godzinie 19:35 to drużyna która w 3 lidze występuje nieprzerwanie od sezonu 2014/2015. W poprzednim Świt zajął 12 miejsce. W pierwszym inauguracyjnym meczu obecnego sezonu zawodnicy z Nowego Dworu pokonali po bramkach Mateusza Kwiatkowskiego oraz Rafała Maciejewskiego 2-1 Olimpię Zambrów.

Ze Świtem w rozgrywkach ligowych mierzyliśmy się ostatni raz w sezonie 2015/2016 kiedy to na wyjeździe zremisowaliśmy 2-2 zaś przed własną publicznością przegraliśmy 0-1. To był ostatni nasz sezon na tym poziomie rozgrywkowym. Na pewno jutrzejsze spotkanie zapowiada się niezwykle interesująca. Spotkają się w nim dwie drużyny chcące i potrafiące grać w piłkę. Liczymy na Waszą obecność i doping wspierający naszą drużynę w walce o pierwsze ligowe punkty w tym sezonie!

Kibicu, nie siedź w domu, jedź na Pogoń!