Czas pokazać Energię!

W sobotę o godzinie 15:30 w Grodzisku nasza Pogoń zmierzy się z Energią Kozienice.

Mamy nadzieję że w tym spotkaniu pokażemy energię której zabrakło nam w pierwszej połowie ostatniego starcia z LKS-em Promna. Bo tak jak wspomniano w relacji z tamtejszą drużyną w starciu z silniejszym rywalem taka dekoncentracja może mieć opłakane dla nas skutki.

Energia z którą przyjdzie nam się zmierzyć w tabeli IV ligi zajmuje obecnie 10 miejsce. W dotychczas rozegranych 25 spotkaniach gracze z Kozienic wywalczyli 32 punkty na które złożyło się 9 zwycięstw, 5 remisów i 11 porażek. Bilans bramkowy: 37 goli strzelonych i 43 stracone. W ostatnim meczu Energia zremisowała 1-1 z Wilgą Garwolin.

Do końca rozgrywek pozostało zaledwie 5 spotkań. Pięć spotkań dzięki którym możemy jak najlepiej się przygotować do tego co jest dla nas najważniejsze i do tego o czym każdy z nas zaczyna już myśleć i czego nie może się doczekać.

Jeżeli jutro zwyciężymy a w innych spotkaniach padną dla nas korzystne rezultaty to już nie będziemy tylko i wyłącznie myśleć o barażu ale na 100% już się do niego przygotowywać. Dlatego też wierzymy że jutro każdy kibic Grodziskiej Pogoni zjawi się na meczu i swoim wsparciem i dopingiem poniesie naszą Pogoń do zwycięstwa! Bądźmy tam razem!

Z meczu będzie przeprowadzona tekstowa relacja live.

Kibicu, nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!