Czy Sokół pofruwa w Grodzisku?

W najbliższą sobotę o godzinie 15:30 nasza Pogoń gościć w Grodzisku będzie jednego z faworytów do awansu czyli ekipę Sokoła Ostróda.

Na pewno czekające nas starcie będzie należeć do tych z gatunku „mission imposible”.

W takich spotkaniach jednak zawsze więcej do stracenia mają Ci teoretycznie silniejsi czyli w tym przypadku drużyna gości. Ich wygrana będzie traktowana jako coś oczywistego, przegrana jako niespodzianka. I na takie sprawienie niespodzianki w sobotę właśnie liczymy. Tym bardziej iż pokazaliśmy już wiele razy że w spotkaniach z tymi silniejszymi potrafimy się dodatkowo zmotywować i pokazać pełnię swoich możliwości. Liczymy że w sobotę przełamiemy fatalną passę i zdobędziemy w końcu pierwsze punkty.

Sokół po 4 rozegranych meczach wywalczył 9 punktów na które złożyły się 3 zwycięstwa i 1 porażka. Bilans bramkowy zawodników z Ostródy to 10 goli strzelonych i 5 straconych. W ostatnim meczu Sokół pokonał 4-1 Olimpię Zambrów.

Kibicu, pokaż że jesteś z naszą drużyną na dobre i na złe, że jesteś prawdziwym KIBICEM który niezależnie od wszystkiego będzie wspierał swój zespół. Bądź z nami właśnie teraz! Nasi piłkarze liczą na Twoje wsparcie!

Kibicu, nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!!!