Deklasacja!!!

Pogromem zakończyło się spotkanie naszej Pogoni z Perłą Złotokłos. Podopieczni trenera Moskala pokonali przeciwnika aż 10-0!!!

Przed meczem zastanawialiśmy się czy Pogoń w tym spotkaniu przekroczy magiczną barierę 100 zdobytych bramek w sezonie. Teraz już wiemy że spełniliśmy ten warunek i to z nawiązką! Ten mecz był teatrem tylko jednego aktora a był w nim w tym dniu nasz Grodziski GKS.

Strzelanie rozpoczął w 15 minucie Michał Strzałkowski. Rozochocony „Strzała” na listę strzelców wpisał się także w 27 i 29 minucie meczu. W 32 minucie prowadziliśmy już 4-0 kiedy to piłkę w bramce przeciwnika umieścił Sebastian Szewczyk. Kolejnego gola w 45 minucie zdobył Damian Jaroń. Wynikiem 5-0 zakończyła się pierwsza połowa.

Druga była kopią tego co oglądaliśmy w pierwszej połowie. W 47 minucie bramkę dla Pogoni zdobył Michał Borychowski. W 60 minucie gola zdobył Kuba Łabęda. W 71 minucie kolejną bramkę strzelił Damian Jaroń. W 75 minucie czerwoną kartkę zobaczył gracz gości. My natomiast mieliśmy rzut karny którego na gola zamienił Damian Jaroń. W 86 minucie przypomniał o sobie Strzałkowski który zdobył 10-tego gola dla Pogoni a czwartego dla siebie w tym spotkaniu. W 88 minucie kolejny czerwony kartonik ujrzał zawodnik Perły która ten mecz kończyła w 9-ciu.

Wygrywamy to spotkanie pokazując że występy na tym poziomie rozgrywkowym nie są dla nas żadnym wyzwaniem. Przed nami jeszcze jeden mecz z rezerwami Radomiaka a po nim baraże których nie możemy się już doczekać!!! Mecz z Radomiakiem rozegramy w sobotę o godzinie 17:00 w Radomiu.

Pogoń Grodzisk – Perła Złotokłos 10-0 ( 5-0 )

Bramki: Strzałkowski x4, Jaroń x4, Szewczyk, Borychowski, Łabęda

Widzów: 300

Skład Pogoni: Folc, Borychowski, Jędrzejczyk, Pietraszek, Jaroń, Pieczynski ( ’45 Krajewski ), Baranowski ( ’45 Grabowski ), Małkowski, Szewczyk, Łabęda ( ’81 Czaplicki ), Strzałkowski