Derby, derby!

W najbliższą sobotę o godzinie 11:00 na Chlebni szykuje nam się niezwykle ciekawie zapowiadające się wydarzenie sportowe. Mianowicie we wspomnianym dniu i godzinie będziemy świadkami meczu 19 kolejki ligi okręgowej. Brzmi zwyczajnie ale jak dodamy że w tym pojedynku zmierzą się nasze rezerwy jak i pierwszy zespół Chlebni to już wiemy co nas czeka: DERBY! Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

Choć obydwie drużyny plasują się obecnie w drugiej połowie tabeli to jednak takie mecze bez względu na zajmowane miejsce przez którykolwiek z zespołów zawsze oznaczają sporo emocji. Na jesieni w Grodzisku lepszy okazał się zespół za miedzy pokonując podopiecznych trenera Roberta Brudzińskiego 2-1.

Jednak tego co zobaczymy w sobotę chyba nikt nie jest w stanie przewidzieć. W ostatniej kolejce zarówno Pogoń jak i Chlebnia swoich rywali po prostu zdemolowali. Nasze rezerwy wysoko pokonały 7-1 LKS Osuchów zaś sobotni gospodarze 6-0 wygrały z Gromem Warszawa. Takie wyniki oznaczają że w sobotę czeka nas wielki spektakl piłki nożnej na którym nikogo nie może zabraknąć! Już teraz serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

W gwoli ścisłości: Pogoń obecnie plasuje się na 14 miejscu w tabeli z dorobkiem 20 punktów zaś Chlebnia zajmuje 11 miejsce mając tyle samo punktów ale lepszy bilans.

Kibicu nie siedź w domu, jedź na Pogoń!!!