Derby dla Chlebni

Zwycięstwem sąsiadów za miedzy zakończyło się dzisiejsze spotkanie derbowe. Na Chlebni miejscowy LKS pokonał rezrwistów Pogoni 2-1.

Od samego początku meczu trwała walka nawet nie o każdy metr ale wręcz centymetr boiska. Nie mogło to dziwić, oglądaliśmy bowiem mecz derbowy który jak już wspominaliśmy rządzi się swoimi prawami.

Jako pierwsi bramkę zdobyli gospodarze a dokładniej uczynił to Michał Ocipka. Pomimo kilku wykreowanych sytuacji nie udało nam się doprowadzić do wyrównania.

Po zmianie stron zrobiło się jeszcze ciężej. W 48 minuta kolejny gol dla Chlebni. Tym razem na listę strzelców wpisał się Maciej Zawitaj. Pogoń do gry wróciła dopiero w 88 minucie kiedy to bramkę kontaktową zdobył Bartłomiej Nowak. Niestety na to żeby chociaż wywalczyć punkt zabrakło nam już czasu.

Pozostaje liczyć że kolejne punkty wywalczymy w następnym meczu. A ten rozegramy w niedzielę 10 listopada o godzinie 11:00 kiedy to w Grodzisku zagramy z Przyszłością Włochy.

Liga okręgowa seniorów: Chlebnia – Pogoń II 2-1

Skład wyjściowy Pogoni: Kaniewski, Jędrzejczyk,
Mordaka, Skorupa, Czarnecki, Łabęda, Kołodziejski, Nowak, Czaplicki, Leszczyński, Jabłoński