Do Kutna po zwycięstwo!!!

W sobotę podopieczni trenera Chrobaka rozegrają kolejny mecz ligowy w ramach rozgrywek 3 ligi. Tym razem udamy się do Kutna na mecz z tamtejszym Klubem Sportowym.

Nasz najbliższy przeciwnik to tegoroczny beniaminek 3 ligi. Beniaminek który w obecnym sezonie pokazuje się z bardzo dobrej strony. W 9 rozegranych meczach sobotni gospodarze wywalczyli na chwilę obecną 17 punktów na które złożyło się 5 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki. W tabeli 3 ligi KS Kutno plasuje się obecnie na 4 miejscu. W ostatnim meczu nasz najbliższy rywal pewnie pokonał w Błoniu 2-0 innego beniaminka ligi, tamtejszą Błoniankę.

Pomimo faktu iż najlepszy zespół poprzedniego sezonu w IV lidze w grupie Łódzkiej dopiero stawia swoje pierwsze kroki w wyższej lidze to cele KS Kutno na pewno są ambitne. Ten zespół chce zaliczać się już teraz do najlepszych drużyn w naszej lidze, co jak widać na chwilę obecną nieźle KS-owi wychodzi.

Wychodzi i to sporo w obecnym sezonie naszej Pogoni. Podopieczni trenera Chrobaka bezsprzecznie na dzień dzisiejszy są sporym oczarowaniem 3 ligi. Po 9 rozegranych kolejkach jesteśmy samodzielnym liderem w naszej grupie 3 ligi. To na pewno przyjemne znajdować się w takim miejscu ale i też taka sytuacja zwiększa wymagania względem naszej drużyny. Chcemy wygrywać kolejny…i kolejny mecz bo wiemy na co stać nasz zespół. Zdajemy sobie jednak sprawę że każdy mecz to osobna historia i w każdym spotkaniu musimy walczyć na maksimum swoich możliwości o kolejny komplet punktów. Wierzymy że w sobotę na trudnym terenie w Kutnie znowu pokażemy swoją moc i dobrą grę która zaowocuje kolejnymi punktami.

W roli przypomnienia po 9 meczach mamy na koncie 21 punktów. Bilans GKS-u to 7 zwycięstw oraz 2 poniesione porażki. Bilans bramkowy: 18 goli strzelonych i 6 straconych. W ostatnim meczu pokonaliśmy 1-0 Unię Skierniewice. Jedyną bramkę dla naszego teamu zdobył Michał Wrzesiński.

Do boju Pogoń, wierzymy w Was i w Wasze zwycięstwo! Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 15:00

Na nich!!!