Do Raszyna po 3 punkty!

Zbudowani ostatnim niezwykle ważnym zwycięstwem nad Pilicą Białobrzegi udajemy się do Raszyna aby powalczyć o kolejny komplet punktów. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

W sobotę o godzinie 16:30 w Raszynie zagramy z miejscowym KS-em. Do zakończenia sezonu pozostało 12 kolejek. Nasza Pogoń ma nadal 10 punktów przewagi nad grupą pościgową. Każdy mecz, każde zwycięstwo przybliża nas do osiągnięcia celu. Pierwszym oczywiście jest wygranie ligi, finalnym awans do 3 ligi po barażach.

Jednak teraz musimy skupić się na kolejnym rywalu bo jak już zobaczyliśmy nawet ten teoretycznie słabszy może sprawić nie lada problemy. KS Raszyn po ostatnim zwycięstwie 3-1 nad Wilgą Garwolin awansował na 9 miejsce w ligowej tabeli. W dotychczas rozegranych 18 spotkaniach Raszynianie wywalczyli 23 punkty na które złożyło się 7 zwycięstw, 2 remisy i 9 porażek. Bilans bramowy: 28 goli strzelonych i 40 straconych.

W meczu rozgrywanym na jesieni pokonaliśmy przed własną publicznością KS Raszyn wygrywając aż 5-1. Liczymy jutro na powtórkę!

Oczywiście chyba nikogo nie trzeba dodatkowo zapraszać na to spotkanie! Na tym meczu musisz po prostu być! JA i TY! Razem wspierajmy nasz zespół!

Kibicu nie siedź w domu, jedź na Pogoń!!!