Do Wasilkowa po 3 punkty!!!

W najbliższą sobotę podopieczni trenera Chrobaka udadzą się do Wasilkowa aby o godzinie 16:00 powalczyć z miejscowym Klubem Sportowym o kolejne ligowe punkty.

Faworytem w tym spotkaniu bez wątpienia jest nasza drużyna. To Pogoń jest wyżej w tabeli, to Pogoń imponuje formą w ostatnich spotkaniach.

KS Wasilków obecnie zamyka ligową tabele zajmując w niej 22 miejsce. W dotychczas rozegranych 3 spotkaniach gracze z Wasilkowa zdobyli raptem 2 gole, tracąc przy tym aż piętnaście. W ostatnim meczu KS przegrał wysoko 0-7 z Błonianką Błonie.

Inne nastroje panują w naszym zespole. Po ostatnim, wysokim zwycięstwie nad Bronią Radom awansowaliśmy w tabeli 3 ligi na 7 miejsce. Mamy nadzieję że po sobotnim meczu dopiszemy sobie kolejną zdobycz punktową. Najlepiej oczywiście, aby to były 3 „oczka”.

Jednak piłka nie raz już pokazała że często uchodzący za faworyta zespół przegrywa z tym skazanym na pożarcie.

Dlatego tym bardziej jedziemy do Wasilkowa skoncentrowani i z należytym szacunkiem do rywala. Jednocześnie jesteśmy pewni swoich umiejętności i swojej siły. Warto aby nasze atuty wskazać na boisku i na nim pokazać się z jak najlepszej strony!

Powodzenia drużyno!!!

Kto wygra mecz?!