Do Wikielca po 3 punkty!

Rozpędzona lokomotywa za której to sterami siedzi trener Krzysztof Chrobak mknie dalej. Tym razem zatrzymamy się na stacji Wikielec aby w dniu jutrzejszym o godzinie 13:00 zmierzyć się z tamtejszym GKS-em.

Nasz jutrzejszy rywal w ostatniej kolejce przegrał 1-2 w Błoniu z tamtejszą Błonianką. W tabeli 3 ligi zajmuje obecnie 14 miejsce z dorobkiem 18 punktów wywalczonych w 14 meczach. Bilans zawodników GKS-u Wikielec to 5 zwycięstw, 3 remisy oraz 6 poniesionych porażek. Bilans bramkowy: 24 gole strzelone i 30 straconych.

Pogoń po ostatniej efektownej wygranej 6-0 nad Lechią Tomaszów Mazowiecki do Wikielca jedzie z jasnym nastawieniem. Wygrania i przywiezienia do Grodziska kompletu punktów. Na pewno stać na to naszą drużynę ale musimy zagrać jak w każdym dotychczasowym meczu, z należytą koncentracją i szacunkiem do rywala. W tym sezonie już doświadczyliśmy porażek z niżej notowanymi rywalami dlatego mamy nadzieję że z tych lekcji udało nam się wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Pogoń jest liderem w tabeli 3 ligi. W dotychczas rozegranych 15 spotkaniach mamy na swoim koncie 33 punkty. Bilans Czerwono-Białych to 11 zwycięstw oraz 4 porażki. Bilans bramkowy: 36 goli strzelonych ( najwięcej w lidze ) oraz 15 straconych.

Oczywiście trzymamy kciuki za naszą drużynę i życzymy jej powodzenia!

Do boju drużyno! MOCNO Pogoń!!!