Dramaturgia w Raszynie!

Pogoń nie bez trudy pokonała w ostatnim meczu 2-1 w Raszynie tamtejszy KS. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

To spotkanie miało 2 oblicza. W pierwszej części gry byliśmy świadkami lepszej gry Pogoni która „ustawiła” sobie KS Raszyn do grania na własnych zasadach. Po przerwie to jednak gospodarze prezentowali się lepiej od naszej drużyny.

W 28 minucie meczu po rzucie rożnym bramkę zdobył dla nas Mariusz Baranowski. W tej odsłonie mogliśmy prowadzić jeszcze wyżej ale brakowało skuteczności. Gospodarze ograniczali się jedynie do wybijania piłki jak najdalej od swojego pola karnego licząc na wyprowadzenie skutecznej kontry.

W drugiej połowie podwyższyliśmy nasze prowadzenie za sprawą Patryka Szymańskiego który w 58 minucie meczu wpisał się na listę strzelców. Niestety od 65 minuty zaczęły się nasze problemy. Najpierw we wspomnianej minucie bramkę kontaktową zdobył nasz wychowanek, reprezentujący obecnie barwy klubu z Raszyna Łukasz Gwardiak by w 78 minucie grać w osłabieniu po czerwonej kartce którą został ukarany Kuba Łabęda. Do końca meczu musieliśmy drżeć o wynik który na nasze szczęście nie zmienił się dla nas na niekorzystny a takim uznany byłby chociażby remis.

Wygrywamy i nadal utrzymujemy 10-cio punktową przewagę nad grupą pościgową ( Błonianka, Pilica, Oskar ) która swoje mecze również wygrywała. W najbliższą sobotę możemy sprawić że jeden z wymienionych zespołów praktycznie wypiszę się z tego wyścigu. Mowa oczywiście o meczu z Oskarem Przysucha który rozegramy w sobotę w Grodzisku o godzinie 15:30 i o naszym ewentualnym zwycięstwie nad tą drużyną.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie! Wypełnijmy nasz stadion do ostatniego miejsca!