Pełne dane:
KLUB SPORTOWY GKS POGOŃ Grodzisk Mazowiecki
NIP: 529-11-77-532
REGON: 010000759
ADRES: Al. Mokronoskich 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
TEL 22 755 56 53
EMAIL: sekretariat@pogongrodzisk.pl

Krótki opis działalności:
Klub Sportowy GKS POGOŃ Grodzisk Mazowiecki realizujący treningi piłkarskie dla dzieci.
Więcej informacji na: http://pogongrodzisk.pl/

Warunki realizacji usługi/dostawy:
Przedmiotem usługi są zajęcia treningowe z zakresu rozwijania umiejętności gry w piłkę nożną.

Cennik:
Wysokość składki dla zawodników kategorii junior (A1 A2 B1 B2) wynosi 60 zł natomiast dla pozostałych zawodników ( 2007 C1 – 2014 F2)  wynosi 150 zł.
W przypadku korzystania z płatności INSTAPAY składka maleje do 140 zł

Sposób płatności:
Płatności za wszystkie programy szkoleniowe odbywają się online na podstawie otrzymanego linku do płatności lub rejestracji karty płatniczej. Preferowaną formą płatności jest technologia płatności cyklicznych/rekurencyjnych poprzez zapisanie tokenu karty płatniczej u providera usług płatniczych PayU, co umożliwi okresowe i automatyczne pobieranie składek. Klienci mogą skorzystać z płatności jednorazowych (płatność kartą, przelew lub płatność BLIK). Wyłączenie płatności cyklicznych/rekurencyjnych następuje poprzez napisanie wiadomości email z prośbą o usunięcie tokenu karty bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za kontakt po stronie klubu.

Polityka zwrotów:
Zwroty są możliwe na podstawie reklamacji klienta rozpatrywanej indywidualnie, zgodnie z regulaminem danego programu, który każdy uczestnik podpisuje w wersji papierowej przed przystąpieniem do szkolenia w danym programie.

Polityka reklamacji:
Reklamacje są możliwe na podstawie złożenia przez klienta reklamacji dot. całości lub części realizacji usługi, która to reklamacja rozpatrywana jest indywidualnie, zgodnie z regulaminem danego programu, który każdy uczestnik podpisuje w wersji papierowej przed przystąpieniem do szkolenia w danym programie. Jej złożenie jest możliwe drogą mailową pod adresem sekretariat@pogongrodzisk.pl, a jej rozpatrzenie trwa 30 dni.

Polityka ochrony danych osobowych:
W celu zapisu dziecka należy wyrazić zgodę na przechowywanie i przetwarzanie podanych danych osobowych. Zgoda wyrażana jest przy podpisaniu formularza uczestnictwa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz jest niezbędnym warunkiem uczestnictwa w programach szkolenia. Informujemy, że każdemu Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Konto do wpłat tradycyjnych
PBS Wyszków Oddział w Grodzisku Maz. 76 8931 0003 0530 1166 2000 0002
Tytułem : nazwisko imię rocznik (zespołu w jakim trenuje) miesiąc/e (za jaki dokonywana jest wpłata)

Dodatkowo Karta Dużej Rodziny 3+ uprawnia do zniżki 10% na składkę