Grała młodzież!

W rozwinięciu wiadomości przesyłamy wyniki gier ligowych naszej Pogoni z minionego weekendu.

Weekendowe wyniki drużyn Akademii G.K.S. Pogoń

I WLJM 2004 Pogoń – Delta II 5:1 (3:1)
Bramki : Dudziński Adam 3, Pindor Michał, Konopka Jakub
Skład: Zieliński, Chechłacz, Przyżycki, Kocbuch, Fryc M (65 Miazgowski), Poławski, Bugalski, Konopka, Dudziński, Pindor (60 Pilis), Bogucki Poprawione

I LO B2 2005 Pogoń – Sparta Jazgarzew 3:2 (0:2)
Bramki: Kopacz, Cieślak, Borcuch
Skład: Przybytniak, Kopacz, Konopa, Konopka, Chrzanowski, Cieślak, Szulc, Bulik (46′ Miazgowski) , Miścierewicz ( 68′ Fabisiak), Żukowski (46′ Siemiątkowski), Borcuch.

I LO C2 2007A BKS Warszawa – Pogoń 13:4 (7:2)
Bramki: 2xPiech, Wileński, Zawistowski
Skład: Górecki, Dałkowski, Jaranowski, Stróżyk, Wileński, Makowski kpt, Nowak, Sawicki, Kolak, Piech, Siedlecki Grali również: Mordaka, Konarski, Zawistowski

II liga LO 2008A FC Komorów – Pogoń 3:1
Bramka: Bogusz
Skład: Mordaka – Derewianko, Latoszek, Misiak, Lipiński, Lupa, Bogusz, Bojarski, Suchecki, Szmajdowicz, Szulc.

2008B Żyrardowianka II Żyrardów – Pogoń II 0-2
Strzelali: Piziorski, Osuchowski
Zagrali: Osuchowski, Culak, Zalewski, Nejmanowski, Nosal, Rokicki, Misiak, Bogusz, Smalec, Piziorski, Wróblewski Jan, Wróblewski Stanisław

III LO D2 gr.8 2009A: Offensywa Książenice – Pogoń 1:2(0:1)
Bramki: Lupa, Brzeziński.
Zagrali: Włodarczyk – Lupa, Motzek, Pettyn, Sztuka – Dymidiuk, Chmielewski, Bojarski – Brzeziński oraz Skrobich, Nawrot, Zielonka, Adydan, Boś.
Drużyna Pogoni 2009A awansowała do II ligi Młodzików- Gratulujemy!!!

IV LO D2 gr.12 2009B: Pogoń II Grodzisk – LKS Chlebnia 1:6 (0:3)
Bramka: Jesionowski
Zagrali: Rodek – Bichta, Naimski, Kaczorowski, Jeruzal – Zegarski, Bartczak, Poznański – Wasiota oraz: Redyk, Woźniak, Szlaga, Janowski, Sadowski, Jesionowski, Firlej.

IV LO E1 gr.14 2010B: Pogoń II – Offensywa Książenice 6:3(4:0)
Bramki: Sulewski 3, Fałek, Kleister, Samobójcza.
Zagrali: Stolarski – Kleister, Fałek – Burgess, Osiadacz, Ratajczak – Góraj. Ponadto: Gronczewski, Grabski, Sulewski, Młynarczyk, Strzelecki.

II LO E2 2011A: Pogoń – KS Błonianka 2:3 (2:1)
Strzelali: 2xJaroszewski Skład: Sadowski, Bernaciak, Jaroszewski, Siwek, Oskiera, Zaorski, Strasiński oraz: Pindor, Piotrowski, Woźniak

IV liga E2 Orlik 2011B: Unia Boryszew – Pogoń II 9:1
Bramka: Marcel Szost
Skład: Karol Ruszczak, Maciek Łegowiak, Paweł Cieślak, Filip Niciszewski, Miłosz Niewczas, Ignacy Pasnikowski, Marcel Szost, Michał Zarzycki, Błażej Januszewski.

IV liga F1 ŻAK 2012: Pogoń – LKS Chlebnia 5:7
Bramki: K. Kukurowski, T. Jakubaszek, P. Cupryk, M. Zegarski, B. Obsowski.
Zagrali: F. Rosa, J. Mieczkowski, M. Zegarski, P. Cupryk, D. Zdzieszyński, T. Jakubaszek, W. Grupa, F. Olejnik, K. Kukurowski, B. Obsowski.