Gramy o finał!!!

Już jutro, we wtorek o godzinie 17:00 przy ulicy Sosnkowskiego rozpoczniemy mecz z miejscowym Ursusem Warszawa którego stawką jest gra w finale pucharu Polski na szczeblu Mazowieckim.

Z „Traktorkami” mieliśmy okazję się już zmierzyć w finale tych rozgrywek. Dawno, bo w sezonie 2012/2013 w Grodzisku wygrali goście 0-3. Jednak nie ma co wracać do tamtego spotkania bo 8 lat w piłce to wręcz prehistoria.

Teraz na nowo będziemy starać się zapisać w historii. Mamy nadzieję że najbliższy krok ku temu postawimy już jutro.

Ursus Warszawa drogę do 1/2 finału pucharu Polski rozpoczął od wygranego meczu 1-0 z Pilicą Białobrzegi. Następnie po dogrywce pokonał 4-2 Victorię Sulejówek.

Faworyta w tym meczu wskazać jest bardzo ciężko. Za gospodarzami jutrzejszego starcia przemawia na pewno fakt iż po pierwsze zagrają u „siebie” a poza tym to Ursus miał kilka dni więcej odpoczynku i przygotowania do tego meczu. Jednak z drugiej strony to Pogoń pozostaje w większym stopniu w rytmie meczowym.

Szykuje nam się zatem niezwykle ciekawe spotkanie. Spotkanie po którym to, w co mocno wierzymy zagrać dane nam będzie w finale w którym to czeka już zespół Świtu Nowy Dwór Mazowiecki a odbędzie się on 18 lipca.

Niestety mecz w związku z pandemią odbędzie się bez udziału publiczności.

Do boju Pogoń!