Gramy ze Zniczem II.


W najbliższą niedzielę wracamy do gry!!! W Pruszkowie nasz pierwszy zespół o godzinie 11:00 zmierzy się z rezerwami Pruszkowskiego Znicza!

Wreszcie…Wyczekiwanie i nerwowe odliczanie dni do wznowienia rozgrywek ligowych dobiega końca. Już w niedzielę rozpoczniemy walkę o spełnienie swoich marzeń. Pierwszym przystankiem podopiecznych trenera Moskala będzie Pruszków i walcząca tam o zachowanie ligowego bytu drużyna rezerwowa Znicza.

Dla obydwu ekip będzie to niezwykle ważny mecz. Miejscowi jak już wspomniano przed chwilą muszą w każdym meczu szukać punktów aby jak najszybciej oddalić od siebie widmo spadku do ligi okręgowej, nasza Pogoń zaś chce jak najszybciej zapewnić sobie wygranie naszej grupy co pozwoliłoby w większym spokoju przygotowywać się do zagrania baraży o 3 ligę. Nikt chyba nie wątpi i nie wyobraża sobie abyśmy roztrwonili tak ciężko wypracowaną przewagę punktową. Liczymy że od tego pierwszego starcia pokażemy że nasza forma szlifowana w okresie przygotowawczym jest wysoka i będzie tylko rosnąć!

Rezerwy Znicza po 16 rozegranych spotkaniach zajmują obecnie 14 miejsce w tabeli. Dorobek Pruszkowian to 13 punktów na które złożyły się 4 zwycięstwa, 1 remis oraz 11 porażek. Bilans bramkowy: 20 goli strzelonych i 22 stracone.

Liczymy że każdy prawdziwy kibic Grodziskiej Pogoni w niedzielę uda się do Pruszkowa aby tam dopingować swój zespół!

Kibicu, nie siedź w domu, jedź na Pogoń!