Huragan nadciąga nad Grodzisk!

W najbliższą sobotę do Grodziska zawita Huragan. Huragan Morąg. Mecz z drużyną z Województwa Warmińsko-Mazurskiego rozpocznie się o godzinie 15:00.

Z jednym Huraganem już w tym roku się mierzyliśmy. I to dwukrotnie. Wszyscy jeszcze w pamięci mamy dwumecz z Huraganem ale tym z Wołomina. Teraz skala trudności będzie o co najmniej poziom wyżej. Ale tak jak i poprzednio mocno wierzymy że ponownie wyjdziemy z tego starcia zwycięsko.

Huragan Morąg to 5 obecnie zespół w tabeli 3 ligi. Podopieczni trenera Andrzeja Malesa w dotychczas rozegranych 10 spotkaniach wywalczyli 16 punktów. Bilans tej drużyny to 4 zwycięstwa, 4 remisy i 2 porażki. Bilans bramkowy: 15 goli strzelonych i 10 straconych. W ostatnim meczu Huragan Morąg bezbramkowo zremisował z Olimpią Zambrów.

Nasza Pogoń w ostatnim meczu pomimo iż faworytem nie była potrafiła przeciwstawić się rezerwom Warszawskiej Legii. To pokazuje że umiemy i potrafimy grać z tymi teoretycznie silniejszymi. W teorii to i sobotni nasz rywal powinien zdobyć 3 punkty. Tak też miało być w starciu z „Wojskowymi” a pamiętamy że do wywalczenia 3 punktów zabrakło nam zaledwie kilkanaście minut… W celu przypomnienia. Pogoń obecnie zajmuje 17 miejsce z dorobkiem 7 punktów na swoim koncie.

Mocno wierzymy że w sobotę pokażemy się z dobrej strony. Że zagramy w sposób efektywny i miły dla kibicowskiego „oka” ale przede wszystkim zagramy w sposób efektywny a tą efektywnością byłyby 3 punkty. Punkty, które sprawiły by nam wielką radość. Pozwoliłyby z wielkim prawdopodobieństwem wydostać się ze strefy spadkowej!

Aby tak się stało musimy teraz, jak nigdy, być z naszą drużyną. Musimy ją wspierać i mocno dopingować. Dlatego też w sobotę wypełnijmy nasz stadion! Niech każde krzesełko ma tego dnia swojego właściciela tak jak miało zaledwie kilka miesięcy temu na meczu z Huraganem… Wołomin!

Czy możemy liczyć na Ciebie???!

Kibicu, nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!!!