Jean Franco Campo w Pogoni!

Możemy już oficjalnie zakomunikować iż Kolumbijski zawodnik Jean Franco Sarmiento Campo występujący na pozycji napastnika został nowym piłkarzem Czerwono-Białych!

Jean, urodzony 7 lutego 1997 roku od dłuższego czasu przebywał na testach w naszym klubie pokazujących się na nich z bardzo dobrej strony.

Trener Chrobak powiedział o nowym zawodniku: „Jean to zawodnik z dużymi umiejętnościami indywidualnymi, z dobrą techniką i grą 1 vs 1. Ma zmysł do gry kombinacyjnej. Mocno stroną Jeana jest umiejętność zastawienia się, utrzymania przy piłce którą ciężko mu odebrać. Jest dynamiczny, może występować na pozycji napastnika, ofensywnego pomocnika a także skrzydłowego. Na jednostkach treningowych wykazuje dużą motywację i chęć do gry. Na pewno pozyskanie Jeana zwiększy rywalizację w drużynie i da większe pole manewru przy wyborze składu”

W przeszłości wychowanek FC Tigres próbował swoich sił także w Turcji jak i na Białorusi.

Jean Franco Campo to 12 obcokrajowiec który będzie miał możliwość występowania przy M4.

Przypomnijmy, wcześniejsi Stranieri w Pogoni to: George Enow, Odong Obem, Velin Damyanov, Uros Smolovic, Ebonime Obioha, Duru Okemefla, Ndubuisi Peter Nwoji, Jewhen Romanov, Nikola Todorović, Witold Rudnicki oraz Christian Nnamani.

Buenos días Jean!!!