Jedziemy do Elbląga!

W następnej kolejce jedziemy do odległego Elbląga na mecz z tamtejszą Concordią.

Według bukmacherów faworytem jest miejscowa Concordia która dotychczas zgromadziła na swoim koncie 4 punkty. W ostatnim meczu zawodnicy z Elbląga przegrali jednak aż 1-4 z Olimpią Zambrów. To pokazuje jak nieprzewidywalna jest nasza liga. To także pokazuje że spotkanie spotkaniu nierówne i można wygrać absolutnie z każdym przeciwnikiem. Gdyby wszystkie założenia bukmacherów się sprawdzały to każdy z nas byłby bogaty a piłka nożna pozbawiona byłaby emocji i swojej nieprzewidywalności.

Owszem, trzy ostatnie spotkania przegraliśmy, owszem zajmujemy obecnie ostatnie miejsce w tabeli ale wiemy że wyczekiwane zwycięstwo i zdobycz punktowa może nas odblokować i nadać przyśpieszenia w zdobywaniu kolejnych punktów. Wierzymy i mamy nadzieję że jutro będzie nam dane przywieźć do Grodziska dobre wieści. Jakie? Wiadomo, takie że nasza Pogoń awansuje w tabeli na jak najwyższe miejsce. Panowie, jesteśmy z Wami i życzymy powodzenia!

A Was drodzy kibice serdecznie zapraszamy na mecz! Prawdziwi kibice nie liczą kilometrów, oni są zawsze ze swoją drużyną! Przypominamy, pierwszy gwizdek równo o godzinie 17:00!

Kibicu, nie siedź w domu, jedź na Pogoń!