Jesteśmy z Wami!!!

W najbliższą niedzielę o godzinie 17:00 w Radomsku nasza pierwsza drużyna powalczy o pierwsze ligowe punkty z miejscowym RKS-em.

„Czy wygrywasz, czy nie…” Doskonale każdy z nas zna tą piłkarską przyśpiewkę. Wiemy też że intonuje się ją w momentach ciężkich dla klubu. W momentach, kiedy to nie wszystko idzie zgodnie z naszymi założeniami. Taki teraz właśnie moment przechodzi nasz pierwszy zespół który boleśnie przekonuje się o tym do jak silnej ligi trafił. Pięć rozegranych spotkań, zero zdobytych punktów na pewno nie jest powodem do dumy. Należy jednak też spojrzeć na zespoły z którymi przyszło nam się jak dotąd zmierzyć. Wszystkie obecnie plasują się w czołówce 3 ligi…

Teoretycznie od teraz powinno być łatwiej. Choć jak wiemy łatwo nie będzie. Każdy punkt będziemy musieli wyszarpać i wywalczyć na boisku. A na nim zmierzymy się w najbliższą niedzielę z innym beniaminkiem 3 ligi RKS-em Radomsko. Zawodnicy naszego najbliższego rywala w poprzednich rozgrywkach w 4 lidze przegrali zaledwie 2 spotkania. Teraz porażek mają już 3 na swoim koncie co pokazuje że granie poziom wyżej to kompletnie inna historia. Jednak w porównaniu do nas dwukrotnie też już zdążyli wygrać co pozwala im zajmować obecnie w 3 lidze 11 miejsce. W ostatniej kolejce RKS przegrał 1-4 z Olimpią Zambrów. Najlepszym strzelcem zespołu z Radomska na którego musimy zwrócić baczną uwagę jest Krystian Wojtczak, autor 5 ligowych trafień.

Jesteśmy z Wami, hej Pogoń jesteśmy z Wami! Mamy nadzieję że i Wy, prawdziwi i wierni kibice GKS-u także będziecie w niedzielę z naszym zespołem! Że będziecie go wspierać i dopingować z całych sił z trybun stadionu w Radomsku!

Kibicu, nie siedź w domu, jedź na Pogoń!