Grodzisku Klub Sportowy Pogoń nigdy nie osiągnąłby tak wiele bez wsparcia kibiców. Jesteśmy Wam wdzięczni, a zarazem dumni, że w złych i dobrych momentach jesteście zawsze razem z nami. Wypełnione po brzegi trybuny i fantastyczny, głośny doping zawsze dodają nam dodatkowych sił do walki. Za to Wam bardzo dziękujemy.

Wyjątkowa atmosfera meczów na stadionie przy alei Mokronoskich, musi zawsze być jednak w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa. Używanie środków pirotechnicznych na trybunach, jak to miało miejsce podczas meczu z Ruchem Chorzów, naraża Nasz klub na poważne konsekwencje – w tym nałożenie wysokich kar finansowych. W przypadku ponownego użycia środków pirotechnicznych podczas domowych meczów, istnieje nawet ryzyko zamknięcia stadionu dla kibiców – a to byłoby najgorszą karą, zarówno dla kibiców jak i dla drużyny.

Mamy nadzieję, że do sytuacji która miała miejsce podczas meczu z Ruchem Chorzów, już nigdy nie dojdzie. A doping, będzie już zawsze prowadzony bez narażania Klubu na konsekwencje.

Wierzymy, że Razem Tworzymy Historię. Dziękujemy, że jesteście.

Z wyrazami szacunku,
Pogoń Grodzisk Mazowiecki