Korona kolejnym rywalem!

W sobotę przy Al. Mokronoskich czeka nas ciekawie się zapowiadające widowisko sportowe. Otóż o godzinie 12:00 podopieczni trenera Krzysztofa Chrobaka rozegrają kolejny mecz sparingowy. Tym razem z rezerwami Korony Kielce.

Dlaczego to spotkanie zapowiada się na ciekawy spektakl piłkarski? Korona II Kielce to obecny lider 3 ligi grupy IV. Zawodnicy których trenerem jest Maciej Śmiech w 18 spotkaniach ligowych wywalczyli 33 punkty. Wyprzedzają w tabeli tak uznane marki jak Motor Lublin, Siarkę Tarnobrzeg czy chociażby Wisłe Puławy czyli drużyny które zaznaczyły w swojej historii obecność na piłkarskiej mapie Polski.

Starcie z tak wymagającymi rywalami, choć sparingowe to na pewno dla naszej Pogoni nie tylko kolejne ciekawe doświadczenie ale i sprawdzenie się na tle mocnego przeciwnika. Liczymy że w tym meczu zaprezentujemy dobrą formę której apogeum oglądać będziemy w rundzie wiosennej 3 ligi. A do jej startu już coraz to mniej czasu.

Przypomnijmy, 7 marca o godzinie 14:00 w Grodzisku zagramy ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. W jakim składzie? Mamy nadzieję że już w najbliższym czasie podamy Państwu personalia zawodników którzy wzmocnią nasz klub!

A my już dzisiaj serdecznie zapraszamy w sobotę na nasz stadion! Szykuje się ciekawy mecz którego mamy nadzieję że i Wy będziecie świadkami!

Kibicu, nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!!!