Kto dziś wygra ważny mecz?!

Wtorek, 25 czerwca 2019 roku…W tym oto dniu wyjaśni się kto spełni swoje marzenia i w przyszłym sezonie występować będzie w 3 lidze.

Na chwilę obecną bliższy osiągnięcia tego celu jest Wołomiński Huragan. Zespół naszych dzisiejszych gości na tym poziomie rozgrywkowym występował ostatnio w sezonie 2016/2017.

Grodziska Pogoń na występy w 3 lidze czeka sezon dłużej bo w 3 lidze graliśmy ostatnio w sezonie 2015/2016.

Pomimo porażki w pierwszym meczu mocno wierzymy iż podopieczni trenera Moskala pokonają przede wszystkim własny stres i presję bo sportowo jesteśmy spokojni o nasz zespół. Wiemy że w tym aspekcie jesteśmy niezwykle mocni. Wierzymy że razem osiągniemy nasz cel! Grodzisk po prostu zasługuje na 3 ligę bo w 4 już pokazaliśmy że ją zdecydowanie przewyższamy. Czas udowodnić dzisiaj na boisku swoją wyższość!

Drodzy kibice, dzisiaj obowiązkowo widzimy się na naszym stadionie! Dzisiaj dopingujcie swoją Pogoń! Dzisiaj razem cieszmy się z awansu do 3 ligi! Innej opcji nie chcemy i nie dopuszczamy do siebie! Bądźmy 12 zawodnikiem GKS-u!

Dzisiaj warto pośpieszyć się z kupnem biletu gdyż przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Przede wszystkim już od godziny 17:00 będzie czynny punkt gastronomiczny aby każdy kibic w ten upalny dzień mógł ugasić swoje pragnienie.

Dodatkowo z zakupionych biletów wylosujemy 6 szczęśliwców którzy w przerwie spotkania wezmą udział w konkursie na płycie boiska. Trzech najlepszych wygra vouchery do restauracji Okinawa Sushi, naszego partnera i przyjaciela Grodziskiej Pogoni!

Szanowni Państwo, liczymy że dzisiejsze spotkanie będzie prawdziwym sportowym spektaklem a my wszyscy pokażemy jak potrafimy się świetnie bawić na trybunach! Niech zwycięży lepszy!

Kibicu, nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!

3 liga dla Grodziska!!!