Lato z Pogonią!!!

Pierwszy tydzień „Lata w mieście” na obiekcie Pogoni już za nami.

Bardzo dużym zainteresowaniem młodych adeptów piłki nożnej cieszyły się nasze zajęcia piłki nożnej w pierwszym tygodniu lipca. Od środy na boisku bocznym grodziskiej Pogoni przebywało dużo ponad dwudziestka zawodników z roczników 2007-2013 szlifująca swoje piłkarskie umiejętności, której nie straszne były warunki atmosferyczne panujące w tych dniach.

Czterogodzinne zajęcia podzielone były na dwa bloki: treningu piłkarskiego, oraz gry podwórkowej. W bloku treningu piłkarskiego szlifowali takie umiejętności jak podania i przyjęcia piłki, gra 1v1, percepcja, komunikacja, oraz cieszącym się największym zainteresowaniem turniejem na wzór dobrze nam znanego programu Turbokozak. Blok gry podwórkowej to część całkowicie oddana w ręce zawodników, gdzie sami dzielili się na małe zespoły, które mierzyły się ze sobą na różnych wielkościowo boiskach i strzelały mnóstwo goli do różnej wielkości bramek.

Kolejny tydzień rusza już od poniedziałku niezmiennie w godzinach 10-14. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Przypominamy, że nie jest wymogiem trenowanie w naszym klubie. Każdy czy to nie trenujący w żadnym klubie, czy reprezentujący inne barwy klubowe będzie mógł brać udział w tych zajęciach.