Legionovia zawita do Grodziska

W środę, 19 sierpnia podopieczni trenera Chrobaka zagrają zaległy mecz ligowy z Legionovią Legionowo.

Jak wiemy wspomniany mecz miał być spotkaniem pierwszej kolejki 3 ligi. Jednak nie doszedł on do skutku ze względu na występ naszych jutrzejszych gości w Pucharze Polski ( przegrana 0-2 z Błękitnymi Stargard ). Teraz nie stoi nic na przeszkodzie aby powalczyć o kolejne ligowe punkty.

Tych spadkowicz z 2 ligi jeszcze w tym sezonie nie zdobył. W jedynym rozegranym meczu Legionovia przegrała 0-3 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Jak widać po wyżej wymienionym spotkaniu spadek z wyższej ligi nie oznacza że w niższej zespół z Legionowa będzie rozdawał tzw. karty. Tym bardziej że po spadku w drużynie jutrzejszych gości doszło do wielu zmian personalnych. Zespół opuścili chociażby Piotrek Maślanka i Rafał Zaborowski, którzy od nowego sezonu reprezentują barwy naszego klubu. Na pewno „Novia” potrzebuje czasu oraz zgrania z większości nowymi zawodnikami w jej składzie.

My jednak patrzymy i skupiamy się na naszym zespole. W ostatniej kolejce odnieśliśmy niezwykle ważne i cenne zwycięstwo nad Ursusem Warszawa. Choć to dopiero pierwsze nasze spotkanie to na pewno wygrana w inauguracyjnym meczu może dodać „wiatru w żagle” zespołowi prowadzonemu przez trenera Chrobaka. Dodatkowo zwycięstwo nad Ursusem zostało odniesione w dobrym stylu co zwiastuje iż nasz zespół jest w formie.

Mamy nadzieję że w jutrzejszym meczu zademonstrujemy naszą sportową siłę a po jego zakończeniu będziemy mogli cieszyć się z kolejnego zwycięstwa. Oczywiście ze spotkania dla tych co nie będą mogli być na trybunach mamy przygotowaną zarówno relację video jak i tekstową!

Kibicu, nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!!! Początek spotkania o godzinie 17:00!!!