Let’s get ready to rumble!!!

Przygotujmy się na prawdziwe grzmoty! Jutro o godzinie 17:00 w Błoniu nasza Pogoń zagra z miejscową Błonianką!

Zespół naszego przeciwnika to jedyna drużyna która ma jeszcze teoretyczne szansę wyprzedzenia nas w tabeli IV ligi. Warunek? Wygrana powyżej 1-0, Kolejne zwycięstwa do końca sezonu i…komplet przegranych Grodziskiej Pogoni. Jak widzimy taki scenariusz jest raczej mało prawdopodobny ale dopóki piłka w grze…

Liczymy że w jutrzejszym starciu gra obydwu drużyn będzie stała na wysokim poziomie. Wszak mierzą się w nim dwie najlepsze ekipy w czwartej lidze. Do tego dochodzi fakt iż w takich właśnie meczach każda z drużyn chce zwyciężyć i nosić miano lepszej w okolicy. To wszystko sprawia że jutro szykują nam się prawdziwe piłkarskie emocje!

Błonianka na odpoczynek nie miała za wiele czasu. W ostatnią środę grała w finale okręgowego pucharu Polski w którym jednak po dogrywce przegrała z rezerwami Warszawskiej Legii 1-2. Czasu na regeneracje Błonianka nie miała za wiele ale jak już wspomniano w meczach z Pogonią na pewno gracze z Błonia wykrzeszą ostatnie siły. Muszą, bo inny wynik niż ich wygrana ostatecznie rozstrzygnie zmagania w naszej grupie.

Wierzymy że Pogoń do tego meczu podejdzie skoncentrowana i na boisku przeciwnika zaprezentuje to z czego w tym sezonie słynie. Czyli z dobrej i skutecznej oraz widowiskowej gry!

Na ten mecz chyba nie trzeba nikogo dodatkowo zapraszać! Na nim po prostu trzeba być!

Kibicu, nie siedź w domu, jedź na Pogoń!