Lider nie zwalnia tempa!

Rezerwy prowadzone przez trenera Przybylskiego odniosły kolejne zwycięstwo w rozgrywkach ligi okręgowej. Tym razem w pokonanym boju pozostawiliśmy Piasta Piastów wygrywając 1-0!

Spotkanie którego byliśmy świadkami do porywających nie należało. Jednak nasi zawodnicy pomimo iż wielu z nich wchodzi dopiero w wiek seniora pokazało większą dojrzałość w grze od przeciwnika. Cierpliwie konstruowaliśmy kolejne swoje akcje jednak w końcowej ich fazie brakowało postawienia przysłowiowej kropki nad „i”. Do przerwy na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis.

Po zmianie stron gra wyrównana z lekkim wskazaniem na nasz zespół. W 60 minucie na boisku biegało już tylko 21 piłkarzy. Czerwoną kartkę ujrzał gracz Piasta i to zespół gości musiał grać w osłabieniu. Chwilę później bo w 62 minucie doskonałe podanie Czarneckiego wykorzystał Sebastian Dziewulski zdobywając jak się później okazało jedyną bramkę w tym meczu.

Dzięki zwycięstwu nadal zajmujemy pierwsze miejsce w tabeli. Mamy nadzieję że po kolejnym meczu również będziemy przodować w okręgówce. A następne spotkanie rozegramy w sobotę 7 września kiedy to o godzinie 12:00 w Nadarzynie zagramy z miejscowym GLKS-em.

Liga okręgowa seniorów: Pogoń II – MKS Piast Piastów 1:0 (0:0)

Bramka dla Pogoni: Dziewulski 62 minuta.

Skład Pogoni: Kaniewski – Lonc Czarnecki Gładysz Mordaka – Jaroń Kołodziejski Czaplicki Wojacik Nowak – Przyżycki Ponadto zagrali: Młynarski Kuleta Graczyk Dziewulski