Lider podejmie Piasta!

Jak to pięknie brzmi! Rezerwy naszego klubu które są na pierwszym miejscu w tabeli w najbliższej kolejce gościć w Grodzisku będą Piasta Piastów. To spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 1 września o godzinie 11:00.

Podopieczni trenera Przybylskiego po 3 seriach gier mają na koncie 7 punktów. Na pewno taki wynik może nie jest wielką sensacją ale pozytywnym zaskoczeniem już jak najbardziej. Tym bardziej iż rywale z którymi się mierzyliśmy do słabeuszy nie należeli. Teraz do Grodziska zawita zespół po którym to wszystkiego możemy się spodziewać.

Piast Piastów obecnie zajmuje w tabeli 12 miejsce. Gracze naszego najbliższego rywala potrafili wygrać 1-0 z rezerwami Ursusa Warszawa by wcześniej przegrać 0-6 z LKS-em Chlebnia czy w ostatniej kolejce 0-5 z KS-em Teresin z którym my z kolei wygraliśmy 2-0. To pokazuje jak nieobliczalna jest liga okręgowa i poszczególne w niej spotkania.

Wierzymy i po cichu liczymy że pozycja lidera po niedzielnym spotkaniu zostanie podtrzymana! Życzymy powodzenia naszym rezerwom i jak zawsze trzymamy mocno kciuki!

Serdecznie zapraszamy!