Mamy lidera, w Grodzisku mamy lidera!!!

Tak to prawda, Grodziska Pogoń po 8 rozegranych spotkaniach jest liderem 3 ligi grupy pierwszej! A wszystko za sprawą dzisiejszego zwycięstwa 2-1 w Morągu z tamtejszym Huraganem!

Do wspomnianego Morąga jechaliśmy w roli faworyta. Sami wiemy że czasem gra w meczu w którym większość liczy na Twoje zwycięstwo powoduje dodatkowy stres. Tego jednak wyzbyli się nasi zawodnicy. To my w pierwszej połowie dyktowaliśmy warunki gry i to my jako pierwsi zdobyliśmy bramkę. A dokładniej uczynił to Patryk Szymański w 21 minucie meczu po podaniu Piotrka Maślanki. W tej części gry mieliśmy jeszcze kilka dogodnych okazji do podwyższenia rezultatu ale brakowało skutecznego wykończenia.

W drugiej połowie chcieliśmy „pilnować” korzystnego wyniku w ten sposób kontrolować spotkanie. Niestety taka postawa spowodowała utratę gola w 62 minucie. Ponownie mocniej zaatakowaliśmy i było widać iż naszym celem w tym meczu jest tylko i wyłącznie zwycięstwo. Swego dopięliśmy w 88 minucie kiedy to po podaniu Patryka Szymańskiego piłkę w siatce strzałem głową umieścił Kuba Kołaczek! Tego prowadzenia już nie oddaliśmy dzięki czemu…mamy LIDERA!!!

Dzisiejsze zwycięstwo można powiedzieć było zadedykowane „Jarkowi” czyli doskonale nam znanemu i lubianemu „El Capitano” Grodziskiej Pogoni! Damian Jaroń bo o nim mowa w dniu dzisiejszym zmienia stan cywilny! Naszemu kapitanowi jak i wybrance jego serca, Bernadecie życzymy dużo pomyślności na nowej drodze życia!!! 100 lat kochani!!!

„Wygrał, wygrał ten mecz, NIECH SIĘ NIESIE ZWYCIĘSKA PIEŚŃ!!!”

A my już z niecierpliwością czekamy na kolejne ligowe starcie. Do tego dojdzie za tydzień, kiedy to w sobotę o godzinie 15:30 zmierzymy się w Grodzisku z Unią Skierniewice. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy!!!

Huragan Morąg – Pogoń Grodzisk 1-2 ( 0-1 )

Bramki: Patryk Szymański, Kuba Kołaczek

Skład Pogoni: Przyrowski, Łoś, Maślanka ( ’75 Rakowski ), Gzieło, Krajewski, Kobiera ( ’85 Broniarek ), Kołaczek, Grabowski ( ’45 Wrzesiński ), Lisowski, Szymański, Strzałkowski ( ’90 Borychowski )