Michał Wrześniewski w Pogoni!

Miło nam poinformować iż kolejnym zawodnikiem który wzmocnił nasz zespół przed rundą wiosenną 3 ligi został Michał Wrześniewski!

Wychowanek Korony Kielce to gracz urodzony 19 września 1994 roku. Na boisku występuje na pozycji obrońcy. W swojej przygodzie z piłką reprezentował takie kluby jak: Korona Kielce. Ruch Wysokie Mazowieckie, KP Starogard Gdański, Garbarnia Kraków i ostatnio Znicz Pruszków. W ekipie „Żółto-Czerwonych” w ostatniej rundzie zanotował 6 występów na poziomie 2 ligi.

Warto odnotować iż Michał poznał też smak gry w ekstraklasie. W sezonie 2013/2014 w barwach Korony Kielce wszedł w 84 minucie na boisko zastępując Kamila Kuzerę. Korona zremisowała 4-4 w tamtym meczu z Jagiellonią Białystok.

Ponadto rozegrał 9 występów na poziomie 1 ligi. W 2 lidze zanotował 28 występów zaś w 3 lidze Michał zagrał w 105 spotkaniach zdobywając w nich 7 bramek.

Wierzymy że doświadczenie Michała wyniesione z gry w wyższych ligach będzie duża wartością dodaną jeżeli chodzi o nasz zespół a drużyna Pogoni będzie jeszcze silniejsza.

Michał Wrześniewski został ze Znicza Pruszków wypożyczony z możliwością transferu definitywnego!

Michała serdecznie witamy w naszym zespole, życząc tradycyjnie spełnienia własnych celów i założeń!!!