Mistrz sprawdzi Wilgę!

W najbliższą sobotę o godzinie 15:30 w Grodzisku przy Al. Mokronoskich 4 nasza Pogoń zmierzy się z Wilgą Garwolin.

Do zakończenia sezonu pozostały zaledwie 3 kolejki. Jak wiemy podopieczni trenera Moskala zapewnili sobie Mistrzostwo ligi. Te kilka pozostałych spotkań to doskonała okazja do tego aby przećwiczyć jeszcze pewne schematy gry oraz ustabilizować formę tak aby jej apogeum nastąpiło w dniach 22 i 25 czerwca. Wtedy, przypomnijmy rozegramy mecze barażowe o wejście do 3 ligi. Pierwsze spotkanie rozegramy na wyjeździe, rewanż przed własną publicznością.

Jednak teraz musimy skupić się na najbliższym meczu. Wilga Garwolin z którą się zmierzymy w najbliższą sobotę to 12 obecnie zespół w tabeli. W dotychczas rozegranych 27 spotkaniach zawodnicy z Garwolina wywalczyli 31 punktów. Bilans tej drużyny to 9 zwycięstw, 4 remisy i 14 porażek. Bilans bramkowy: 41 goli strzelonych i 53 straconych. W ostatnim meczu Wilga pokonała 4-1 Perlę Złotokłos.

Sobotni mecz będzie idealnym momentem do tego aby podziękować naszym graczom za zwycięstwo w lidze. Dlatego serdecznie zapraszamy na to spotkanie wszystkich, prawdziwych i najwierniejszych kibiców Grodziskiej Pogoni! Przyjdź i pokaż że Pogoń to dla Ciebie coś więcej niż klub! Czekamy właśnie na Ciebie!

Kibicu, nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!!!