Najtrudniejszy pierwszy krok!!!

Przed laty Śp. Anna Jantar w swoim przeboju śpiewała iż najtrudniejszy jest ten pierwszy krok. Słowa tej piosenki świetnie pasują do naszej Pogoni i zbliżającego się wielkimi krokami pierwszego meczu na poziomie 3 ligi.

Każdy z nas czuje wielką ekscytację związaną z występem naszej drużyny. Każdy z nas nie może się już doczekać aby zobaczyć w akcji swoich ulubieńców. Choć znamy i pamiętamy smak występów na tym poziomie bo przecież kilka lat temu graliśmy w tej klasie rozgrywkowej to jednak niczym dziecko chcemy ponownie jak najszybciej skosztować swój ulubiony smakołyk. Ten pierwszy krok jest najtrudniejszy gdyż jest on pewnego rodzaju wielką niewiadomą i zagadką. Na pewno mecze towarzyskie pokazały że jesteśmy dobrze przygotowani do startu rundy ale wiadomo że wszystko zweryfikuje boisko. A przeciwnik który zawita do Grodziska jest niezwykle mocny i groźny.

Sokół Aleksandrów Łódzki bo o tym rywalu mowa to zespół który w poprzednim sezonie praktycznie do końca walczył o awans do 2 ligi. W tabeli na koniec sezonu zajął 2 miejsce. Sokół aż 22 spotkania wygrał, 8 zremisował i zaledwie 4 przegrał. To pokazuje skalę trudności z jaką nam jutro przyjdzie się zmierzyć. Jednak nowy sezon to nowe rozdanie. Nasza Pogoń poza tym pokazała że w IV lidze nie mieliśmy sobie równych, w grach sparingowych z wyżej notowanymi zespołami również pokazywaliśmy się ze świetnej strony więc… czy możemy się czegoś bać? Owszem, respekt i szacunek do każdego rywala trzeba czuć ale o strachu nie ma mowy! Jutro o godzinie 15:00 przy Al,. Mokronoskich 4 rozpocznie się wielkie Święto sportowe!

Liczymy na Waszą obecność! Na to że każdy kibic przyjdzie i będzie wspierać Pogoń! Naszą Pogoń! Bądźmy 12-tym zawodnikiem GKS-u!

W przerwie meczu przewidziane są konkursy dla kibiców. Szykuje się nam wielki spektakl piłkarski którego musimy być naocznym świadkiem! Dla tych co jednak nie będą mogli być na meczu, informujemy iż będzie przeprowadzona relacja tekstowa live.

Kto wygra mecz???!!!

Kibicu nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!!!