Naprzód rezerwy!!!

W najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 na bocznym boisku Grodziskiej Pogoni rezerwy prowadzone przez trenera Brudzińskiego zagrają bardzo ważny mecz.

Naprzód Stare Babice nasz najbliższy rywal, to bezpośredni sąsiad z ligowej tabeli który podobnie jak i Pogoń walczy o utrzymanie w lidze okręgowej. Na chwilę obecną Naprzód wywalczył 23 punkty w 21 spotkaniach co pozwala zajmować tej drużynie 13 miejsce w tabeli. Dorobek naszych niedzielnych gości to 7 zwycięstw, 2 remisy i 12 porażek. Bilans bramkowy: 39 goli strzelonych i 54 straconych. W ostatnim meczu Naprzód przegrał 1-4 z Gromem Warszawa.

Nasza Pogoń w tabeli plasuje się obecnie na 12 miejscu z dorobkiem 24 punktów. Nasz bilans to 7 zwycięstw, 3 remisy i 11 porażek. Bilans bramkowy 37 goli strzelonych i 53 straconych. W ostatnim meczu zremisowaliśmy 3-3 z KS-em Teresin.

Jak widzimy najbliższe spotkanie jest z cyklu tych „za 6 punktów”. Wygrana może znacznie przybliżyć do osiągnięcia celu jaki jest utrzymanie. Przegrana poważnie pokrzyżować te plany. Wierzymy że rezerwiści zwyciężą i z większym spokojem będą przystępować do kolejnych spotkań!

Serdecznie zapraszamy!