Niemoc trwa…

Niestety jeszcze nie tym razem. W dzisiejszym meczu Pogoń nie przełamała fatalnej passy tym razem przegrywając 1-2 z Sokołem Ostróda.

Początek meczu ponownie nie należał do naszej drużyny. Spotkanie z Sokołem było kolejnym meczem w którym to straciliśmy bramkę już na samym początku rywalizacji. Dokładnie goście zdobyli gola w 7 minucie meczu. A uczynił to Piotr Okuniewicz. Zdobyta bramka pozwoliła graczom z Ostródy kontrolować przebieg gry. Dokładając do tego spore doświadczenie i większą jakość piłkarską którą prezentowali goście wiadomym było iż o korzystny rezultat będzie nam bardzo ciężko. Jednak pomimo początkowych trudności udaje nam się doprowadzić do wyrównania. W 34 minucie gola wyrównującego zdobył dla nas Patryk Szymański.

Z doprowadzenia do remisu nie cieszyliśmy się zbyt długo gdyż już w 42 minucie ponownie przegrywaliśmy. Tym razem gola zdobył Patryk Kubicki którego popisy na trybunach podziwiał były 46-krotny reprezentant Polski Dariusz Kubicki, prywatnie tata Patryka.

Po zmianie stron Pogoń próbowała i miała swoje okazję. Szwankowała jednak skuteczność i zachowanie czasem zimnej krwi pod bramką gości. Próbowaliśmy, szarpaliśmy, walczyliśmy ale kolejna porażka stała się faktem. To już 5 przegrana w sezonie. Jedynie My jak i inny beniaminek ligi KS Wasilków w tym sezonie jeszcze nie wywalczyliśmy punktów. Może ta sztuka uda nam się w kolejnym meczu?

A ten rozegramy 1 września kiedy to o godzinie 17:00 w Radomsku zagramy z miejscowym RKS-em.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Sokół Ostróda 1:2 (1:2)

Szymański 34’ – Okuniewicz 7’, Kubicki 42’

Pogoń: Przyrowski – Broniarek, Jędrzejczyk, Kołaczek (82′ Ratajczyk), Jaroń (82′ Grabowski), Strzałkowski (84′ Kinast), Gajda, Małkowski, Baranowski, Łoś, Szymański (82′ Łabęda).

Sokół Ostróda: Leszczyński – Brzuzy, Wicki, Otręba, Żwir – Stryjewski (46 Tomkiewicz), Kołc, Rynkowski( 72′ Wasiak), Chwastek (89′ Łyszyk), Kubicki – Okuniewicz (79′ Wasiluk )